Co je v dnešní době (ne)slušné?

16. srpna 2016 v 21:10 | Rositablog |  Všehochuť
Často se sama sebe ptám, co je vlastně v dnešní době slušné. Rodiče mě neustále napomínají, že se vyjadřuji jako kluk. Co mám ale dělat? Vyrůstala jsem mezi o 9 a 10 let staršími bratry a to se na mě podepsalo. Na veřejnosti se krotím, ale jednou mi praskly nervy a jednomu klukovi jsem vynadala. Co je ale slušné, vzít se o kamarádku, nebo se před holkou bavit s kamarádem, kolik děvčat jste přefikli? Ano, to se mi taky stalo. Jeden kluk se předemnou bavil s mými bratranci o sexu s nějakou holkou! Cítila jsem se divně. Hodně divně. Tvářil se na mě tak, jako bych tam neměla vůbec být a já se to snažila ignorovat a zoufale jsem předstírala, že si píšu s kamarádkou. Taky se mi stalo, že mi jiný kluk ukázal video, jak mu ze zadku trčí asi 10 dlouhých zapálených prskavek. Nebylo mi příjemné se na to dívat a odvrátila jsem pohled. A on se urazil. Nějaká videa a fotky by si zkrátka měli nechat pro sebe. A tak se ptám jsem snad zaostalá? A co je v dnešní době vlastně slušné?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Je dnešní mládež slušná?

ANO
NE
NĚKDY

Komentáře

1 ivča ivča | 16. srpna 2016 v 23:09 | Reagovat

Nemyslim si že by byla neslušná. Spíš je jenom svá.

2 Rositka Rositka | E-mail | Web | 17. srpna 2016 v 12:45 | Reagovat

[1]: Drahá Ivčo,
děkuji Ti za názor.

3 Magicmax Magicmax | 19. srpna 2016 v 20:40 | Reagovat

Já mám podobný problém! Já občas prostě začnu mluvit "holčičím" hlasem. Jne tak od sebe. Kámoši a kámošky si ze mně naštěstí nedělají legraci. Pak sem jim vysvětlil, že s Jolandou Smyškovou dabuju dvě různé ženské postavy - dva různé ženské hlasy. Když občas jdu za dalšíma kámošama tak je hecuju aby to taky skusili. Ten vysoký (Prasátko Slezina) nebo hluboký (DarkVejtr ze StarWars).
Když se holky bavili přede mnou o tom jak se jim nějací kluci líbí a tvářili se na mně jak sem hroznej že tam sedím... moment! Špatně formulovaná věta! Takhle to vyzní že já udělal chybu ale ne oni nechtějí aby se o tom bavili přede mnou a baví se o tom. Oni tam sou, oni se o tom baví. Já nic. Tak když se na mně divně zatvářili tak sem jim to krapíček znechutil. A hned odešli. Pořád to jsou kámošky. Jedna mi nedávno vyprávěla o tajném stahu se svým klukem a druhá zase o svém klukovi - už ví že nejsem žádnej blbej kluk.
Jinak někdo to bere jako špatný že holka byla vychovávana mezi klukama - jako by holka byla brouk kterého něco zašláplo - že jí to poznamenalo. Ne! Třeba jak ten kluk v Hannahe Montaně chtěl Lili protože se "chová jako kluk" - serfuje, občas tak sedí,... a až se změnila, tak jí hned odkopl. Mně fascinuje když potkám takovou holku která je holka ale chápe klučičí "aktivity".
Jinak kluk chtěl slyšel jak má boží zadek a taky je to prostě debil jak nejen té prskavky ale hlavně jak se k tobě choval. Hele já zbožňuju tu díru z kanálu jak z ní teče řerná voda do řeky ale stejně je to nechutný. Kdo by chtěl vidět prskavku v něčem co manikuluje s bobky! To je fakt blbý. Hele já sprostě nemluvím ale když je někdo magor, idiot nebo debil tak se to o něm musí říct.
Upřímně spíš zaostalý nebo spíš nechápalí jsou ostatní tak se jejich nechápání neuč. Co je slušné? No normálně slyším jak moji kámoši se navzájem oslovují nejsprostějšími výrazy co znají - pro ně je to normální. Ale o učitelce říct že je ..PÍP.. to by se jí rozhodně nelíbilo.

4 Rositka Rositka | E-mail | Web | 20. srpna 2016 v 18:04 | Reagovat

[3]: Drahý Magicmaxi,
plně s Vámi souhlasím!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama