Duchové - opravdu existují?

2. srpna 2016 v 18:11 | Rositablog |  Všehochuť
Je mnoho legend o duchách. Jedna hovoří o duchu šíleného holiče v pražské Karlově ulici, druhá o duchu mrtvého mnicha zjevujícího se v jihlavském podzemí a další zase o pohybujících se náhrobcích, přízracích a hlasech na hřbitově v Noutnici. Ovšem to jsou jen legendy, nebo ne? Nevíme, jestli něco jako duchové existuje. Jisté je, že "život po životě" existuje. Potvrzují to vědecké výzkumy v USA. Lidé kteří "prožili" klinickou smrt, byli podrobeni interviu s vědci a tvrdili, že po dobu své smrti se vznášeli nad svým tělem, čas pociťovali rychleji a byli klidní, jako nikdy před tím. Ale nemohlo se jednat o halucinace? To neví nikdo. Ale mnoho lidí mi vyprávělo své zkušenosti o vyvolávání duchů . Např. jedné naší známé zemřel manžel. Asi 2 měsíce před smrtí trpěl bolestmi hlavy. Vdova se chtěla se svým chotěm naposledy rozloučit a tak se rozhodla, že ho vyvolá. Podařilo se. Žena svého muže vyvolala s otázkou, zda mluví opravdu se svým mužem. Dostalo se jí odpovědi "Bolí mě hlava". Při té příležitosti se ho otázala na čísla která padnou ve Sportce. Vdova čísla vsadila a vyhrála asi 15.000,- Kč.
Jsem si jistá, že duchové s námi mohou komunikovat i bez vyvolání, například ve snu. Mému kamarádovi se zdálo o svém mrtvém dědovi. Ocitl se na poušti před velkým a silným bílým světlem a někdo mu říkal, ať vejde. Objevil se v nějakém městečku, kde byli jen domy a potkal svého dědu. Ten mu ukázal dům, ve kterém bydlí i dům, který stavěl pro někoho jiného. Když se ho kamarád zeptal, proč staví druhý dům, odpověděl mu, že se k němu nastěhuje někdo, koho zná (Kamarád) jen z doslechu, ale je to jeho rodina. 3 měsíce poté zemřela sestra kamarádova dědy. Je mnoho způsobů, jak vyvolat ducha. Musí se vyvolávat vždy o hodině duchů, čili o půlnoci.
Zde najdete nejjednodušší způsob jak vyvolat ducha:
Zrcadlo
K obrazovému vyvolání vám stačí malé zrcadlo, svíčky a fotka vyvolávaného. Tímto způsobem vyvolávání s duchem nelze komunikovat, jen vidíte jeho obraz v zrcadle. NIKDY NEVYVOLÁVEJTE SAMI. DUCHA VŽDY ODVOLEJTE.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Věříte v duchy???

ANO
NE

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama