Viděla jsem vlastní smrt!

17. září 2016 v 16:39 | Rositablog |  Sny a povídky, i na přání
Bylo mi 16. Máma a bratr od nás odešli, protože táta moc pil. Já jsem mohla u otce ještě měsíc zůstat, abych mu pomohla se dostat psychycky dostat z dna. Zůstala jsem. Ale ne na dlouho. Po týdnu nervů jsem to prostě nedala a utekla jsem. Ani nevím, proč jsem nešla k matce.
Na útěku jsem byla asi 3 dny a pevně jsem věřila, že mému otci to bylo srdečně jedno a matka o tom ani neví. Měla jsem hlad, ale neměla jsem peníze. Přespávala jsem ve škarpách, ve křoví. Dostala jsem se do vesnice jménem Husohlávky. Procházela jsem okolo mnoha domů, ale jeden mě zaujal. Nestydím se říct, že to byla ruina na spadnutí. Ale pozala jsem, že tam někdo bydlí, protože za domkem byla udžovaná zahrádka, na které rostly jen brambory. Zazvonila jsem a otevřela mi stará babička. Nabídla jsem jí, že za peníze jí celou zahradu sklidím a postarám se o ni (o zahradu). Babička se šedivými vlasy svolila a já se dala do práce. Můj výdělek byl asi 500,-. Najedla jsem se a koupila nějaké šminky a paruku. Ihned jsem vypadala o 6-7 let starší.
Začala jsem si přivydělávat jako "pomocnice důchodců", chodila jsem na nákupy, vyřila uklízela, pečovala o zahrady... Nakonec si mě vzala pod křídla jedna poloslepá paní, které bylo něco přes 60 let. Byla jsem spokojená, nikdo mě nehledal a já si nedokázala představit, že bych se vrátila k otci nebo k matce. Doma byli jen samé starosti.
Na "svobodě" jsem byla asi 1 rok, když mne začal sledovat neznámý chlapík. Trvalo asi 4 dny, než jsem poznala, kdo to je. Otec. Ten otec, co mně, matku i bratra psychycky ničil. Byl oděven v kožichu, snad z medvěda. Byl to starý kožich po pradědovi Ignácovi. Další den mě oslovil (rozhovor Vám nepopíši). Shodil ze sebe kabát a proměnil se v Satana, co mi pomalu sál duši. Bezvládně jsem upadla na zem a nemohla se ani hnout. Jen jsem pozorovala, jak se ze mě pomalu vytrácí život...
PAK JSEM SE PROBUDILA.
Vím, asi jste ihned na začátku poznali že se nejednalo o skutečnou událost, nýbrž o výplod mé fantazie. Byl to jen sen a když sem se z něj probudila, byla jsem šťastná za rodinu, kterou mám i za svůj drahocenný život.


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama