Březen 2017

Co Ti zaručeně pomůže zhubnout a co jsou jen fámy?

21. března 2017 v 16:08 | Rositablog |  Ženské tělo
Váha - náš kažodenní nepřítel. Každá z nás je se sebou nespokojená, některá má váhu větší, než by mít měla, jiná je zdánlivě štíhlá, ale pod džínami má špíčky nebo nemá spevněné břišní svalstvo. Ano, přiznávám, i já mám se sebou problém. A proto jsem se rozhodla, že Vám dám pár rad jak zaručeně shodit nějaké to kilo (já na tom začínám pracovatMrkající).
Cvičení
I když se to nezdá, cvičení Tě může bavit. Stačí, když si k němu pustíš nějakou muziku. Ale abys zhubla, musíš si stanovit nějaká pravidla. Nejhorší pravidlo, jaké si můžeš dát je, že si na papír napíšeš kolik jakých cviků uděláš a nebo, že budeš cvičit prostě jen hodinu. To je blbost. Tuk se začne spalovat až po cca. 20 minutách intenzivního cvičení, takže nejlepší je cvičit do vyčepání.

Jablka
Dobrá zpráva pro milovníky jablek- díky nim zhubneš. Stačí jen, si dát jabko vždy, když budeš mít hlad a sníst třeba 4. Nejen že zhubneš, ale nebude Ti páchnout z úst a posílí se Ti zuby. Ale samozřejmě musíš jíst i klasickou stravu.

Tabletky apod.
Ne každá tabletka na hubnutí ti pomůže, ale pokud jsi lenoch a chceš trochu shodit, tak pak se tabletkám nevyhneš. Zkus např. ORLISTAT, ale dám Ti menší radu: vždy nos vložku budeš "prdět" olej. Ovšem pokud si tím nechceš projít, vyzkoušej pít ZELENOU KÁVU. Vyzkoušela jsem i kustovnici čínskou, nebo-li GOJI. Jedla jsem ji 2 dny a 2 dny jsem zvracela, NEDOPORUČUJI. Pokud cvičíš tak určitě Ti přijde vhod i nějaký BYLINKOVÝ ČAJÍK NA DETOXIKACI, poptej se na něj v lékárně.

Nejíst je blbost
Pokud nebudeš jíst, nezhubneš, přijdeš tím jen o potřebné živiny a můžeš zkolabovat, ale nezhubneš žádný tuk. A diety jsou také k ničemu, jsou dobré jen na pročištění organismu ale žádné kilo neshodíš, lepší je pít mátový čaj, díky němu budeš lépe trávit stravu.

Chůze nebo tanec
Na 100% pomáhá rychlochůze nebo tanec s igelitem. Musíš si prostě vyrobit "tričko" a "kalhoty" z pytlů a na chůzi nebo tančení si je obléci. Budeš se toiž více potit a pocením se zbavuješ přebytečných tuků.
Dík, že jsi mi věnovala chvilku a doufám, že Ti tyto tipy budou k užitku. R.

Duha v našich duších

19. března 2017 v 19:52 | Rositablog |  Všehochuť
Konečně po dlouhé době mám o čem psát a já se těším, až se tento článeček bude na mě dívat z růžového pozadí mého blogu.
11. března to byly 2 měsíce od smrti mé 4nohé 12ti leté kamarádky Sisi. Dá se říci, že jedenáctého jedna přítelkyně odešla, a jedenáctého (o 2 měsíce později) přišla do rodiny nová kámoška. 11. březen byl docela nervově náročný (alespoň pro mne). V 11 hodin měla maminka volat paní, od které jsme měli kupovat psa, již v 9h. jsem mámu zahrnovala otázkami typu "Jak se bude jmenovat? Budeme ji učit nějaké kousky? Myslíš, že bude poslouchat?", prostě jsem pokládala otázky jak 6ti letá.
Když máma volala skrz štěně doma vládlo absolutní ticho. Paní, nebo slečna, totiž váhala protože měla poslední fenečku a tu si sama chtěla nechat. "Tak tedy ano, přijeďte si pro ni na adresu...."
První noc naše tehdy bezejmenná čubinka spala jako zabitá, občas zafňukala. Je kříženec ratlíka a westíka a je to rozená lovkyně a je hravá a čilá. Od té doby, co vkročila do našich životů, je v našem dříve šedivém domově jaksi barevno. Ta její radost a hravost všude "září" a myslím si, že právě milující a zvědavé štěňátko je ten nejlepší lék na jakékoliv deprese a splíny.
Jmenuje se Lucinka, těžší ovšem, než výběr jména bude její výchova. Vzhled zdědila spíše po ratlíkovi, ale povahu má spíše po westíkovi. Westík je přátelský a aktivní pes, není to žádný "gaučák". Rád potěší svého páníčka a milerád se pomazlí. Doufám, že Lucinka bude i nadále po své mamince (westíkovi)Usmívající se.
Děkuji Vám za pozornost a příjemný večer. R.